Уладово-Люлинецька дослідно-селекційна станція

Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків. Національної академії аграрних наук України

Новини

01.08.2017

Методика проведення демонстраційних дослідів

В Інституті біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН України опубліковано методику проведення демонстраційних дослідів. Рекомендації призначені для спеціалістів у галузі рослинництва, фахівців науково-дослідних установ, аспірантів, викладачів та студентів вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації сільськогосподарського профілю.

02.04.2017

Уладово-Люлинецька ДСС: демонстраційне поле

Демополе Уладово-Люлинецької дослідно-селекційна станція представляе Овес, Нут, Гречка...

13.02.2017

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора УЛДСС

Національна академія аграрних наук України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.09.2008 № 777 та Статуту Національної академії аграрних наук України зареєстрований наказом Міністерства юстиції України №2335/5 від 27.07.2016 р. оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Уладово-Люлинецької дослідно-селекційної станції Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН

26.10.2016

В УЛ ДСС ІБК і ЦБ НААНУ пройшло навчання та перевірка знань з питань охорони праці

Проведено навчання а 25 жовтня 2016 року на базі станції було проведено перевірку знань з питань охорони праці працівників Уладово–Люлинецької дослідно–селекційної станції, які пройшли навчання.

16.09.2016

Презентація проекту «ЗОЛОТИЙ МІСКАНТУС»

На XII Міжнародній науково-практичній конференції "Енергія з біомаси", яка проходила 20-21 вересня 2016 року в Національній Академії Наук України (м.Київ), були заслухані доповіді, проведена грунтовна дискусія щодо агропромислових, енергетичних, правових, соціально-економічних проблем розвитку біоенергетичної галузі.

22.04.2015

Прогноз розвитку цукрових буряків на весняний період 2015 рік

Погодні умови, які склалися на першу і другу декаду квітня можуть істотно вплинути на ріст і розвиток цукрових буряків. Так, за даними метеорологічних спостережень, які проводились на дослідно-селекційних станціях Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН України (Уладово-Люлинецька ДСС, Вінницька область; Білоцерківська ДСС, Київська область; Веселоподільська ДСС, Полтавська область, Іванівська ДСС, Сумська область) суми активних температур недостатньо для ефективного росту та розвитку рослин цукрових буряків.