Уладово-Люлинецька дослідно-селекційна станція

Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків. Національної академії аграрних наук України

26 жовтень, 2016

В Уладово–Люлинецькій дослідно–селекційній станції Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН України пройшло навчання та перевірка знань з питань охорони праці

Однією із складових ефективної роботи з профілактики виробничого травматизму є належна підготовка, навчання та підвищення кваліфікації працівників з питань охорони праці. Саме тому в Уладово–Люлинецькій дослідно–селекційній станції Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН України було проведено навчання з питань охорони праці, яке тривало з 18 по 24жовтня 2016 року. До викладання матеріалу були залучені викладачі навчально-методичної госпрозрахункової лабораторії Вінницького національного аграрного університету та Управління Держпраці у Вінницькій області.

25 жовтня 2016 року на базі станції було проведено перевірку знань з питань охорони праці працівників Уладово–Люлинецької дослідно–селекційної станції, які пройшли навчання. Перевірку проводила комісія Управління Держпраці у Вінницькій області під головуванням – Ковеля О.Д. (начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці); та члени комісії: Жданюк М.Й. (головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС); Морквишен О.В. (головний державний інспектор відділу нагляду в будівництві, котлонагляді на транспорті та зв’язку).

Всі особи під час перевірки знань з охорони праці виявили відмінні результати та отримали відповідні Посвідчення.

 

Новини галузі

14.08.2018

Поглиблюється співпраця в галузі селекції

Поглиблюється співпраця в галузі селекції буряківництва між Казахським науково-дослідним інститутом землеробства і рослинництва та Інститутом біоенергетичних культур і цукрових буряків.