Уладово-Люлинецька дослідно-селекційна станція

Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків. Національної академії аграрних наук України

26 жовтень, 2016

В Уладово–Люлинецькій дослідно–селекційній станції Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН України пройшло навчання та перевірка знань з питань охорони праці

Однією із складових ефективної роботи з профілактики виробничого травматизму є належна підготовка, навчання та підвищення кваліфікації працівників з питань охорони праці. Саме тому в Уладово–Люлинецькій дослідно–селекційній станції Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН України було проведено навчання з питань охорони праці, яке тривало з 18 по 24жовтня 2016 року. До викладання матеріалу були залучені викладачі навчально-методичної госпрозрахункової лабораторії Вінницького національного аграрного університету та Управління Держпраці у Вінницькій області.

25 жовтня 2016 року на базі станції було проведено перевірку знань з питань охорони праці працівників Уладово–Люлинецької дослідно–селекційної станції, які пройшли навчання. Перевірку проводила комісія Управління Держпраці у Вінницькій області під головуванням – Ковеля О.Д. (начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці); та члени комісії: Жданюк М.Й. (головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС); Морквишен О.В. (головний державний інспектор відділу нагляду в будівництві, котлонагляді на транспорті та зв’язку).

Всі особи під час перевірки знань з охорони праці виявили відмінні результати та отримали відповідні Посвідчення.

 

Новини галузі

01.08.2017

Методика проведення демонстраційних дослідів

В Інституті біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН України опубліковано методику проведення демонстраційних дослідів. Рекомендації призначені для спеціалістів у галузі рослинництва, фахівців науково-дослідних установ, аспірантів, викладачів та студентів вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації сільськогосподарського профілю.